המלצות


את כל ההמצלות אפשר לראות כתובות ע"י הכותבים באתר xPlace

 לעמוד שלנו בXPLACE תוכלו לראות בעצמכם שאנחנו עומדים על לקיחת פרוייקטים שבדוואות נוכל לתת אותם עם 5 כוכבים"

לעמוד שלנו בXPLACEלעמוד שלנו בXPLACE
     

 הופתעתי מאד מהעבודה המהירה והמקצועיות , אריאל הבין את הפרויקט לעומק והוסיף רעיונות משלו לקדם את הפרויקט , בקיצור מקצועי מאד , מהיר מאד , ואנושי מאד ,ממליץ בחום מכל הבחינות"

אבישי מלכה - מנכ"ל AMSOFT פתרונות תוכנה
     

 אריאל פשוט מקצוען,השירות מצויין,בעל יכולות מדהימות, תוצאות באיכות מאוד גבוה, מומלץ! 22 נובמבר 2018 הגב והוסף חוות דעת על הלקוח"

קובי ברוינר
     

 העבודה עם אריאל הייתה פשוט מעולה, נתחיל בזה שאריאל משדר אמינות ומקצוענות ללא גבול, כמו החיוך בתמונתו ככה אריאל גם במציאות, הוא בחור נחמד מאוד עם כשרון גדול שרוצה לעזור ונהנה ממה שהוא עושה. במידה ואתם מחפשים מתכנת פרילנסר איכותי במחיר הוגן לכל נפש אני ממליץ בחום לבחור בו, הוא סיים את העבודה הרבה לפני הזמן ובאיכות הגבוהה ביותר. ללא ספק אני אבחר בו לעבודות נוספות בעתיד."

אלירן יצחקיזם
     

 אריאל, עשה עבודה איכותית ומקצועית מאד, הידע והמומחיות שלו יחד עם סבלנות ונחישות לפתור כל בעיה, עזרו מאד לדרישות הגבוהות ולעבודה מהירה ומדויקת. נהניתי לעבוד איתו, אשמח לעבוד איתו בשנית, ממליץ בחום."

מאיר שדהאחריות חברתית
     

 אריאל נבחר על ידנו לבצע את ההדרכה עבור אחד מלקוחותינו בעיר כרמיאל. הלקוח הביע שביעות רצון גבוהה מאיכות ההדרכה, המקצועיות, העמידה בזמנים ובתכנים שהוגדרו כמו גם מאישיותו של אריאל. אריאל גילה מעורבות ונכונות לסייע ולהרחיב את היקף ההתקשרות שלו איתנו מעבר להדרכות ואנו עושים שימוש בשירותיו ביכולותיו והיכרותו עם פלטפורמת ה-SharePoint גם אצל לקוחות אחרים שלנו."

איתמר לויסמנכ"ל מכירות Into-It